Спеціальні пропозиції
Заміни моторну оливу з вигодою до 25%*

Заміни моторну оливу з вигодою до 25%*

2023-04-03

З 30 вересня по 31 грудня 2023 року в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» (входить до групи Корпорації «УкрАВТО»), в рамках спеціальної сервісної пропозиції, для власників автомобілів KIA діятимуть спеціальні умови придбання оригінальної моторної оливи Кia.

Офіційний дистриб'ютор Kia в Україні, компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», запрошує власників автомобілів корейського бренду відвідати найближчий офіційний сервіс Kia та замінити оригінальну моторну оливу КІА з вигодою* до 25%.

Докладні умови уточнюйте у консультанта з сервісу найближчого офіційного дилера Kia в Україні.

Залишайте заявки на заміну мастила через нашу форму: https://kia.lutsk.ua/service/service-station-request

*Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 28 лютого 2023 року. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» з 30.09.2023 року по 31.12.2023 року. Офіційні дилери Kia в Україні самостійно визначають кінцеву ціну на витратні матеріали в рамках даної спеціальної сервісної пропозиції на дату їх продажу. ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови спеціальної сервісної пропозиції.

Open Chat